Pro velkoobchodní ceny se zaregistrujte zde
Gen.Štefánika 1638, 750 02 Přerov
+420 581 282 141
Přihlašovací údaje

Uživatelské jméno

Heslo

ko

Kariéra

Obchodní zástupce Královéhradecký kraj - MFP paper

Firma MFP paper s.r.o. je zaměřena na výrobu, dovoz a distribuci papírenského, dárkového a školního sortimentu. Sortiment je neustále navyšován a v současné době nabízíme přes 3.500 položek.

pro region: Královéhradecký kraj a část Libereckého kraje

Pracovní náplň:

  • péče o zavedenou síť obchodních partnerů
  • hledání nových obchodních příležitostí
  • prezentace zboží, sjednávání obchodních podmínek, tvorba objednávek

Očekáváme:

  • vyzrálou osobnost s obchodním duchem
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • aktivní přístup, pracovní nasazení, flexibilitu, spolehlivost, serióznost
  • po zapracování schopnost samostatně pracovat v daném regionu
  • uživatelskou znalost PC

Nabízíme:

  • zajímavou práci v dynamické společnosti
  • platové ohodnocení 28.000-50.000 Kč dle pracovních výsledků
  • služební automobil
  • notebook, mobilní telefon
  • příjemný pracovní kolektiv
  • úvodní zaškolení, průběžný trénink obchodních dovedností

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s FOTOGRAFIÍ.
Do předmětu uveďte "obchodní zástupce HK".
Své životopisy posílejte na info@mfp.cz

Načítám data...

Kliknutím zavřete

Zavřít
Chci nakupovat
Všechny produkty Produkty v komisi